Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o biżuteria srebrna sklep internetowy, uzyskasz na https://www.bizutik.pl

Jest z człowiekiem od wieków i pomimo pojawienia się wielu nowatorskich projektów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest swoistą ozdobą ciała i umożliwia wyrażenie swojego charakteru. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię tak samo chętnie noszą kobiety oraz mężczyźni, dzieci oraz ich rodzice, osoby z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, jakie wzory lubimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Głównym plusem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością to, że jej używanie pozwala ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie możemy nie wspomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się z dość niskimi cenami.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma sporo czasu, jednak należy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować albo pęknąć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być czyszczona w wodzie z alkoholem lub amoniakiem. Należy przechowywać ją w szkatułce z miękką tkaniną – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]