Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Jeśli potrzebujesz słoja z kranikiem, skieruj się na ten adres.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i trunków. Wielką popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoje z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on często stosowany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania kompotów, soków, lemoniad i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego plusem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]