skanery 3d cena

Skanery 3D najlepszych marek kupisz w sklepie CadXpert

W asortymencie CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można urządzenia od poniższych producentów:
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych,
– Shining 3D – skanery FreeScan i EinScan.

Shining 3D – skanery od autora licznych patentów

Marka Shining 3D od ponad piętnastu lat (od 2004 roku) wytwarza najwyższej klasy sprzęt do druku przestrzennego (skanery 3D, ale również drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D cechuje się innowacyjnością, jest także pomysłodawcą wielu patentów – do 2015 r. zgłosili ich łącznie paręset (m.in. na wzory i oprogramowanie). Skanery 3D tego producenta są w szerokim zakresie wykorzystywane w przemyśle, budownictwie, motoryzacji i innych licznych sektorach przemysłu. Urządzenia Shining 3D dążą do zwiększenia efektywności, podniesienia jakości oraz obniżenia nakładów na produkcję.

Skanery 3D Degree of Freedom – cechy linii Freedom, Edge oraz Swing

Skanery 3D marki DOF dzielą się na 3 linie:
– Swing – skanery z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, kształtem (przypominają literę L), intuicyjną obsługą oraz znaczną skutecznością i szybkością pomiarów. W asortymencie sklepu CadXpert znajdują się też skanery 3D HD – zastosowane w nich aparaty o wysokiej rozdzielczości umożliwiają efekt w jakości HD.
– Edge – to linia produktów charakteryzujących się dokładnością i szybkością. Z wykorzystaniem aż 6 technik skanowania do wyboru można jeszcze precyzyjniej dopasować potencjału urządzenia do potrzeb użytkownika. Skanery 3D z tej linii zapewniają dużą dokładność skanów, a zarazem są bezproblemowe w obsłudze i funkcjonalne. Możliwe jest zeskanowanie również elementów o utrudnionym dostępie (przykładowo wycisku dentystycznego), dlatego są stosowane w protetyce oraz implantologii.
– Freedom – kolekcja ta jest najbardziej precyzyjna i najszybsza. Z zastosowaniem technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej ruchomą jednostkę optyczną, skan jest niezmiernie dokładny. Szybka praca, łatwa i wygodna obsługa, stabilny pomiar danych to pozostałe atuty urządzeń z linii Freedom.

Skanery 3D marki RS SCAN dla ortopedów oraz producentów obuwia

Trzecia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment firmy RS Scan. Czym wyróżnia się ten produkt? Wyjątkową szybkością pracy – skanowanie zajmuje nie więcej niż 15 sekund. Użycie aż 9 kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej gwarantuje znakomite odwzorowanie przedmiotów oraz dokładność. Skaner 3D Tiger jest adresowany przede wszystkim do ortopedów, rehabilitantów oraz producentów obuwia. Precyzja jego działania jest używana do skanowania stóp, wkładek czy butów.

Skanery 3D nie są już obecnie dużym kosztem

Skan 3D oraz druk 3D nieustannie ewoluują, a każde kolejne zmiany skutkują zastosowaniem coraz to nowszych technik i materiałów. To sprawia, iż skanery 3D i ich cena sukcesywnie spadają. Niegdyś był to sprzęt, który kupowały jedynie największe korporacje, obecnie wysokiej jakości skaner 3D to wydatek, na który stać nawet nieduże przedsiębiorstwo. sklepie CadXpert proste modele skanerów 3D są w cenie już od 7000 złotych (np. model Shining3D Einscan SE). To niedużych gabarytów urządzenie o wadze niecałych 3 kg łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje szybko, dokładnie i odwzorowuje każdy detal.

Skanery 3D – e-sklep bądź sklep tradycyjny?

Czy wygodniej zamówić wysokiej klasy skaner 3D w sklepie online czy stacjonarnym? Za zakupami przez internet przemawia nielimitowany czas, aby dogłębnie przemyśleć dobór sprzętu dostosowanego do naszych potrzeb, jak również możliwość wykonania ich o dowolnej godzinie. Plusy zakupów stacjonarnych? Konsultacje ze ekspertami oraz możliwość zobaczenia urządzeń na żywo. Ale jedno z drugim można połączyć – w sklepie internetowym można wybrać wstępnie jakiś model, a w następnej kolejności umówić się (telefonicznie, mailem bądź przy pomocy formularza kontaktowego) na konsultacje w showroomie CadXpert, który mieści się w Krakowie. Skaner 3D albo inny sprzęt do druku przestrzennego to duża inwestycja, tym samym warto podjąć decyzję o jego kupnie po skorzystaniu z merytorycznego wsparcia doradców CadXpert. Po sprzedaży CadXpert zapewnia warsztaty dla użytkowników z obsługi urządzenia, pełną obsługę posprzedażową oraz, a także pomoc techniczną.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]