Pawilony ogrodowe – zorganizuj urodziny z klasą

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i głowisz się jak zapewnić stosowne zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie mają pawilony ogrodowe i na co warto zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – jakie jest jego zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się podczas ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed silnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości może także zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) i całoroczne. Dobór stosownego produktu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – proste w montażu i trwałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a łatwe składanie i rozbiórka pawilonu powodują, że sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają również ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej struktury.