Pasty BHP do rąk – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Dowiedz się więcej o paście do mycia rąk na verdeavis.pl/higiena/pasty-do-rak.html

Kominiarze, rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy pracownicy warsztatów samochodowych – to tylko kilka grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, które trudno usunąć ze skóry. Należą do nich przede wszystkim różnego typu smary, oleje, sadze, farby, jak również, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do zapewnienia im środków czystości umożliwiających usunięcie takich pobrudzeń. Najbardziej efektywne są pod tym względem pasty BHP.

Pasta BHP do rąk – działanie i jej składniki?

Pasta BHP do rąk różni się od innych środków myjących stosowanych każdego dnia w naszych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do usuwania niezwykle uporczywych zabrudzeń, musi charakteryzować się dobrymi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, które usuwają brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście BHP do rąk, jak i substancje, które one usuwają, działają drażniąco na skórę. Dobrze więc, aby pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Komu przyda się pasta do rąk?

Jak już napomknęliśmy, pasta do rąk znajduje zastosowanie zwykle w zakładach rzemieślniczych, przemysłowych i usługowych. Bez wątpliwości przyda się także w gospodarstwa domowych – będzie niezastąpiona w czasie porządków lub w amatorskim „kąciku” majsterkowicza. W takich przypadkach należy sięgnąć po małe opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej oszczędne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]