Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Więcej o etykietach na butelki na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na różnorodne okazje znana jest od setek lat i od samego jej zarzewia najczęściej wręczanym i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na osiemnastkę, imieniny bądź wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną – podziękuj znajomym i rodzinie

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stolikach, ale też dość często Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki upominek jest uważany za rodzaj wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednak taka butelka z wódką może również stać się w interesującą pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy personalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety weselne, na których można umieścić informację o słowa podziękowania, imionach nowożeńców bądź dacie i miejscu wesela. Etykiety na butelki można nabyć w najrozmaitszych wzorach i barwach, toteż bez trudu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni zamawiającego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub imprezie urodzinowej.

Etykiety na butelki – ozdób własne trunki

Etykietami z indywidualnym napisem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli na własną rękę wytwarzasz soki, wina czy nalewki, a potem dzielisz się nimi z rodziną albo kolegami nawet bez okazji, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwyczajnej butelki. W dodatku flaszki można również oznaczać przy użyciu kolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]