Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Szukasz maseczki wielokrotnego użytku? Wejdź na https://vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, całkowicie przeistoczyła nasze kontakty społeczne i bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego narzucają nieodzowność używania licznych środków, które mają zabezpieczać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do restauracji bądź przychodni, gdzie najczęściej obracamy się w większej gromadzie ludzi, musimy zawsze nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Co natomiast zrobić, jeśli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z tkaniny?

Lekka ochronna przyłbica zabezpiecza równie dobrze jak maska chirurgiczna

Osoby, które uważają ochronne maseczki z bawełny za niewygodne i mają trudności z oddychaniem w trakcie ich noszenia, mogą wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield. Zabezpiecza ona użytkownika przed zakażeniem patogenami identycznie jak maseczka chirurgiczna, tzn. przykrywa usta oraz nos, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej kluczowymi zaletami są trwałość, komfort i niewielka waga, nie wykraczająca poza 7-10 gramów. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być stosowana wiele razy. Jej przezroczystą przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można też wyprać ręcznie (30 razy!) w wodzie z detergentem.

Kto powinien używać wielorazową przyłbicę ochronną?

Taką maseczkę wielorazową poleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, ale i wygodę. Osoby w podeszłym wieku, chorujące na astmę, w podeszłym wieku oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy muszą zakładać ochronne maseczki w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co z pewnością docenią ludzie młodzi.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]