Maty przemysłowe – higiena i bezpieczeństwo miejsca pracy

Jeśli potrzebujesz wycieraczek przemysłowych, odwiedź ten adres

Maty podłogowe posiadają wiele zastosowań i są używane w gastronomii, służbie zdrowia, przemyśle i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – gdzie się ją stosuje?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu branżach – w myjniach, na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, w warsztatach samochodowych, kuchniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, lokalach gastronomicznych, w szpitalach specjalistycznych, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, stanowiskach obróbki żywności, a więc zawsze tam, gdzie wymagane jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, wirusów i grzybów, a także zmniejszają ryzyko przenoszenia się pyłu czy opiłków. W sprzedaży dostępne są również maty olejochłonne, które doskonale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, gdzie istnieje ryzyko przenoszenia się smarów na butach. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw ergonomię pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki czemu podnosi się komfort i bezpieczeństwo zatrudnionych oraz pozostałych ludzi znajdujących wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są pokryte powłoką z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Ponadto specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]