Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Zobacz, gdzie zamówić kontener na gruz

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery stalowe – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest dużo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na budowach częstokroć używane są także kontenery do transportu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Nasze dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]