Kolczyki na sztyftach – znajdź najlepsze dla siebie

Jeśli chcesz zamówić kolczyki ze sztyftami, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl.

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, wpływa zarówno użyty do ich produkcji kruszec, projekt oraz szlachetne kamienie, ale również typ mocowania. W sklepach znajdziemy różne typy mocowań – między innymi wiszące bigle lub dyskretne sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich kobiet, które lubią minimalizm oraz wygodę, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają uszu. Szczególnie istotna jest również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na specjalne imprezy i te, które śmiało można zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo eleganckie, a przy tym nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym pomysłem będą niewątpliwie srebrne kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi minerałami – topazem czy bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy skromnych, lecz eleganckich kreacjach – ich dopasowanie upraszczają małe gabaryty i prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach do pracy

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do codziennych strojów. Do pracy dobrze nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi minerałami – wyglądają niemal równie korzystnie, co prawdziwe, a ich możliwe zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego humorystyczną ozdobą.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]