Duża ładowność i opływowe kształty – boxy dachowe

Kup box dachowy

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną ilość walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku istnieje wiele rodzajów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, korozję czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika musi być dopasowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna ładowność

Współczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wyboistych trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a korzystanie z nich jest niebywale wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Transport sprzętu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają przede wszystkim osoby aktywnie spędzające wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, a także inne rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy wewnątrz auta.

Nasze dane:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]