Drzwi drewniane wejściowe – bezpieczeństwo domowników i nowoczesny design

Więcej o drzwiach dwuskrzydłowych zewnętrznych na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi wejściowe wykonują kilka funkcji – separują od szumu docierającego z ulicy, strzegą przed włamaniem oraz chronią mieszkanie przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Z jakiego powodu opłaca się zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi zewnętrzne – zestawienie współczesności z tradycją

Zakup drzwi zewnętrznych to jeden z najpoważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy właściciel domu. Drewniane drzwi zewnętrzne od dziesięcioleci cieszą się dużym uznaniem, ze względu na swoje właściwości oraz wytrzymałość. Organiczny materiał wygląda doskonale i da się go wykończyć na różne sposoby. Poprawnie wykonane drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się energooszczędnością i mają niski współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, iż w mieszkaniu panuje komfort cieplny, a zarazem koszty ogrzewania nie są zbyt wysokie. Wybierając drzwi do mieszkania trzeba rozważyć modele o przekroju 68 mm lub 92 mm. Szczególnym powodzeniem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo, dzięki swoich parametrów – nie zniekształcają się i ciężko je uszkodzić, więc wyśmienicie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne zewnętrzne drzwi drewniane są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

Drzwi drewniane dwuskrzydłowe na wymiar

W sprzedaży można znaleźć również drzwi drewniane na wymiar, które są rekomendowane w przypadku nietypowych otworów na drzwi. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to oferta dla tych, którzy kładą nacisk na nietuzinkowy design. Jeśli poszukujemy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy zlecić ich produkcję firmie, która zrealizuje nietypowy wzór na zamówienie, a przy tym zapewni wieloletnią gwarancję na swój produkt. W drzwiach drewnianych można umieścić efektowne szyby, na przykład witrażowe. Zamawiający mogą także wybierać spośród rozmaitych modeli szyldów. Niezależnie od walorów estetycznych, warto także podkreślić pozostałe przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Są one trudne do sforsowania, gdyż współcześnie coraz częściej wyposażone są w zabezpieczenia antywyważeniowe. Zapewnia to lokatorom wysoką ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe mają również wielopunktowy zamek listwowy, a kupujący może wybrać niski próg drewniany bądź aluminiowy. Dzisiaj w toku produkcji drewnianych drzwi wejściowych korzysta się z najwyższej jakości lakierów, które osłaniają ich powierzchnię przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]