Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

Jeśli potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar, odwiedź ten adres

Drzwi drewniane wewnętrzne to w dalszym ciągu doskonałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w klasycznym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze parametry oraz wariant wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z dębu, sosny i mahoniu

Drewno to ekologiczny materiał, który odpowiednio pielęgnowany utrzyma się w nienaruszonym stanie nawet kilkanaście lat, a użyty jako element aranżacji mieszkania powoduje, iż staje się ono ciepłe i bardziej nastrojowe. Nowoczesne techniki umożliwiają znakomite dopasowanie cech drewna z wymaganiami współczesnego odbiorcy, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się wyrafinowanym wyglądem i ogromną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się niewielkim poziomem rozszerzalności (a więc nie deformują się) i odpowiednią izolacją termiczną. Możliwość pomalowania ich wierzchniej strony dowolnie wybranym kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, iż tego typu drzwi sprawdzają się w wnętrzach przeróżnego rodzaju – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, minimalistycznym stylu, jak i apartamentach urządzonych w stylistyce retro. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z sosny, mahoniu oraz dębu, wzory bez progu lub z progiem, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz sporo innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i świetnie wyglądają przez dziesięciolecia.

Szkło piaskowane i witrażowe – drzwi drewniane na wymiar

Pragniesz założyć w swoim biurze skrzydła drzwiowe o niestandardowych rozmiarach lub nietypowym formacie? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada zaufać doświadczonym producentom, którzy oferują darmowy pomiar, konsultacje techniczne, jak również opcję zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie daje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do indywidualnych życzeń zamawiającego i przykładowo wykończyć je szybami – między innymi szkłem piaskowanym, witrażowym lub ornamentowym, co wyraźnie zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być również zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]