Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Więcej informacji o Renault części

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy silnika ,podwozia, nadwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu skarżą się posiadacze Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]