Części do Citroena – gdzie je kupić?

Zamów oryginalne części Citroen

Citroen to marka ze stuletnią tradycją, od dziesięcioleci lubiana przez rodzimych kierowców. Jej samochody w naszym kraju są doceniane ze względu na przystępną cenę, wysoką dostępność i przede wszystkim za dużą ilość warsztatów specjalizujących się w ich serwisowaniu. Największą powodzeniem cieszą się takie modele jak Jumper, C1, C2, C3, C-Elysse, C-Crosser, Xsara, Xantia, Saxo i Nemo. Rzecz jasna, podobnie jak pojazdy pozostałych marek, ulegają one awariom, więc właściciele samochodów od francuskiego producenta muszą przygotować się na to, że z czasem będą zmuszeni nabyć części zamienne.

Części Citroen, które kupujemy najczęściej

To, jakie części najczęściej odmawiają posłuszeństwa jest zależne przede wszystkim od konkretnego modelu – każdy z nich ma odrębną specyfikę, z której wynikają inne awarie. W pierwszej kolejności powinno się na pewno wspomnieć o płynach, które zużywają się na skutek normalnej eksploatacji samochodu. Są to przede wszystkim płyn chłodniczy, olej silnikowy, czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji oraz płyn hamulcowy. Regularnych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie należy ignorować, wymagają także moduły układu hamulcowego: klocki oraz tarcze.

Gdzie łatwo i tanio zdobyć części do Citroena?

Najlepszą opcją będą zawsze oryginalne części Citroen – te od innych producentów, nierzadko pochodzące z chińskich manufaktur, w wielu przypadkach cechują się niską jakością, co negatywnie oddziałuje na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dlatego właściciele aut Citroen w części zamienne winni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w sprzedaży modułów do francuskich samochodów. Jeżeli w pobliżu żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszystkie niezbędne części można nabyć za pośrednictwem internetu.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]