balon do wina, baniak do wina, gąsior do wina

Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także perfekcyjna dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół balon na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]