Dlaczego warto zainwestować w projekt gazety korporacyjnej

Projekt gazety. Kompleksową pomoc fachowców w tej dziedzinie uzyskasz tutaj.

Gazeta korporacyjna to wspaniała forma komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa, ale także działanie marketingowe. Zobaczmy więc, jakie materiały warto zamieścić w takiej gazetce i dlaczego warto zdecydować się na ten rodzaj komunikacji.

Projekt gazety – biuletyn wewnętrzny i zewnętrzny

Gazeta firmowa może spełniać rozmaite role. Najważniejszą jest komunikacja wewnętrzna – informowanie o sukcesach, pochwalenie się wzrastającymi wynikami, rozmowy z przodującymi pracownikami. Tego typu broszury mają duży wpływ na funkcjonowanie całej firmy, gdyż świetnie motywują ekipę. To sprawia, że pracownicy są bardziej skorzy do współpracy ze sobą, czują się dumni ze swojego miejsca pracy, a ich codzienne zadania przynoszą im więcej satysfakcji. Statystyki wskazują, że gazeta firmowa sprawia, że członkowie ekipy czują się bardziej odpowiedzialni za produkowane artykuły, zwiększa się też poziom pozytywnej rywalizacji. Dużym atutem jest także likwidowanie szumów komunikacyjnych pomiędzy pionami, które bywają głównym powodem nieporozumień w wielu korporacjach. Firmowy biuletyn gwarantuje też stuprocentową przejrzystość strategii korporacji.

Projekt gazety – wykorzystaj usługi profesjonalnego studia graficznego

Oczywiście firmowy biuletyn to też świetna metoda komunikacji na zewnątrz. Gazetka dociera do adresatów takich jak: konsumenci, firmy konkurencyjne, potencjalni inwestorzy, urzędy. Korporacyjny biuletyn w ten sposób realizuje cele promocyjne, podnosi sprzedaż, a także wspiera działania PR. Myśląc o założeniu gazety korporacyjnej powinniśmy w pierwszej kolejności zaangażować zespół redakcyjny i zaprojektować sprawy związane z wydawaniem broszury. Najlepiej skorzystać z usług doświadczonych podmiotów (tj. studiów graficznych), którzy wymyślą projekt gazety, określą format i zatroszczą się o druk. Z ich pomocą korporacyjny biuletyn na pewno osiągnie sukces.

Nasze dane:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]