Co zamówisz w hurtowni odzieży reklamowej i gadżetów?

Nowoczesny biznes nie obejdzie się bez promocji. Dziś reklama przybiera rozmaite formy: zamieszcza się ją w magazynach, w internecie i w mediach społecznościowych. Jednakże w dalszym ciągu nie porzuca się standardowych nośników reklamy, m.in. kalendarzy bądź plakatów. Stosuje się również jeszcze jeden rodzaj działań marketingowych, który potencjalni odbiorcy niezwykle sobie cenią – promocję za pomocą gadżetów reklamowych.

Gadżety reklamowe – konsument zapamięta slogan firmy

Konsumenci oraz nasi potencjalni partnerzy doceniają wszelkiego typu gadżety, ponieważ (w przeciwieństwie do pozostałych form promocji) są one materialną rzeczą, która w szeregu przypadków jest bardzo funkcjonalna, dzięki czemu pozostaje z nimi na dłużej. Niełatwo wskazać osobę, która zrezygnuje z przyjęcia w banku bądź w kancelarii parasolki albo ołówka. Są to bowiem przedmioty, które zawsze należy mieć w zanadrzu. A co najważniejsze – taka rzecz nic nie kosztuje! Tymczasem korzystając raz za razem z takiego gadżetu, klient przez cały czas obcuje z sloganem reklamowym firmy, od której go otrzymał, co powoduje, że w konsekwencji zapada mu ona głęboko w pamięć.

Hurtownia odzieży reklamowej – co w swoim asortymencie?

Sitodrukpozwala na nadruk zarówno na tekstyliach, drewnie, jak i plastiku, stąd też jest jedną z najpopularniejszych metod, z których korzysta się w trakcie personalizacji gadżetów reklamowych. Najchętniej zamawianym gadżetem z tkaniny, jest oczywiście odzież promocyjna – przeważnie wykonuje się nadruki na t-shirtach, a czasem również na polarach, czapkach czy kurtkach. Poza tym można nanieść logo na etui na klucze, szlafroku oraz torbie bawełnianej. Jeżeli poszukujemy szerokiego asortymentu przedmiotów do nadruku, warto przejrzeć ofertę hurtowni gadżetów reklamowych. U jednego dostawcy można wtedy zamówić nie tylko koszulki i pozostałą odzież z nadrukiem, ale także m.in breloki, etui na tablet oraz termosy, co skróci czas organizacji każdej akcji promocyjnej.