Porady prawne – alimenty, rozwody, spadki

Nasza kancelaria jako zespół prawników – aplikantów radcowskich i radców prawnych – oferuje Klientom wszechstronną pomoc prawną z rozlicznych dziedzin prawa, specjalizując się głównie w prawie pracy, prawie rodzinnym i prawie cywilnym. Oferujemy usługi prawne zarówno pozaprocesowe, jak i procesowe, dla osób fizycznych i podmiotów prawa handlowego. Świadcząc pomoc prawną korzystamy z szerokiego doświadczenia pozyskanego w okresie wieloletniej praktyki zawodowej.

Doradztwo prawne dla osób prywatnych

Klienci indywidualni zgłaszają się do naszych prawników z problemami prawnymi dotyczącymi rozwodów, alimentów i kontaktów. Współpraca w takich sprawach polega w dużej mierze na poznaniu sytuacji osoby korzystającej z pomocy prawnej oraz dostosowanie do jej potrzeb odpowiedniego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, jakkolwiek w zależności od stanu faktycznego sugerujemy także pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które wpłyną na szybsze rozwiązanie sprawy oraz zmniejszą koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Nasza kancelaria pomaga w przygotowaniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również świadczy porady prawne w już rozpoczętych postępowaniach spadkowych.

Porady prawne dla podmiotów gospodarczych

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się doradztwem prawnym dla spółek i firm. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, dlatego oferujemy kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, świadczymy pomoc prawną z zakresu praw pracowniczych, prawa podatkowego, prawa handlowego czy prawa administracyjnego. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, wynikające współpracy z różnorodnymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, znajdując stosowne rozwiązania prawne, także w niecodziennych sprawach.