Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wyjątkowo rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż, za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne lub odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Przykłady tego typu zdarzeń można bez problemu mnożyć, ale ważne jest to, że zawsze w przypadku powstania szkody jesteśmy przygotowani do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego rodzaju. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach będących następstwem wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, jak np. upadek na śliskiej nawierzchni. Często podejmujemy również sprawy wynikłe ze strat powstałych w trakcie pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a faktycznymi warunkami panującymi w hotelu lub kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. O naszą pomoc zwracają się też osoby pokrzywdzone na skutek błędów medycznych, takich jak leczenie przez stomatologa niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej, powikłania przy porodzie lub operacji czy podanie niewłaściwych leków.

Działania kancelarii radców prawnych w postępowaniu o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia postępowań odszkodowawczych mierzymy się z drastycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak wypadek komunikacyjny, w którym bliska im osoba poniosła śmierć, niepełnosprawność spowodowana przez niekompetentnego lekarza czy pobicie. Zawsze wiąże się to też z długotrwałą traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani Klienci. Naszą powinnością jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie oszacowanie jakich kwot może dociekać nasz Klient. Nie ma w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednak nasze doświadczenie zawsze pozwala nam na podanie Klientom informacji, która daje im możliwość zadecydowania co do dalszego rozwoju sprawy.