Apartamenty z Kominkiem – nocleg w Krynicy-Zdroju

Krynica zdrój może oczarować każdego gościa. Mimo, że kojarzymy ją przede wszystkim ze zdrowym powietrzem oraz zdrowotną wodą bijącą w tym mieście, to coś dla siebie znajdą również amatorzy pięknych widoków i zabytków. W mieście zlokalizowanych jest mnóstwo dziewiętnastowiecznych obiektów, których duża część wybudowana była dla przyjeżdżających tu kiedyś z całej Europy kuracjuszach. Także dziś Krynica Zdrój cieszy się ogromną popularnością, a co sezon ściągają tu goście z różnych regionów kraju. Jak jednak wygląda sytuacja z miejscami hotelowymi?

Noclegi Krynica Zdrój – pensjonaty

Jak nietrudno stwierdzić, zdecydowaną część bazy noclegowej w tym ciekawym miejscu stanowią pensjonaty. Przyjezdni, którzy zdecydują się na właśnie takie noclegi Krynica Zdrój, mogą liczyć na niezwykle szeroką ofertę – bez względu na stan budżetu, każdy letnik niewątpliwie znajdzie nocleg dla siebie. Poza tym w Krynicy funkcjonują też liczne wille, gdzie goście mogą wynająć mieszkania.

Pokoje – noclegi Krynica Zdrój

Ci przyjezdni, którzy nie mają dużego budżetu, mogą w Krynicy postawić na wynajem którejś z mniej kosztownych kwater. Ze względu na rosnącą wciąż popularność tego miasta, często spotkać można noclegi Krynica Zdrój oferowane w niskich cenach. Ich goście nie mogą co prawda oczekiwać takich udogodnień, jak w pensjonatach, jednak pozwolą im zwiedzić miasto wraz z jego najładniejszymi zabytkami.

Nasze dane:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]