Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Kliknij tutaj, jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta kursu rysunku Kraków

Lubisz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują przyjazną atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Z tego typu kursów korzystają także osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Świetną propozycją na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]