Kurs modelowania 3D – czy warto się zapisać?

Pełna oferta kursu modelowania 3D.

Świat grafiki cały czas ewoluuje i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe techniki na rzecz kreowania swoich prac tylko w formie cyfrowej. Współczesne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale też modelowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie generuje obecnie ogromnych kosztów – można przecież zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który równocześnie jest całkowicie darmowy.

Nauka obsługi Blender 3D samemu bywa frustrująca

Obsługi dowolnego programu można nauczyć się we własnym zakresie, niemniej jednak proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nierzadko jest niezmiernie frustrujący. Z tego też powodu uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie szczególnie pomocne osobom, które niedawno odkryli program Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeśli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez kursanta pokazując elementy, które trzeba dopracowac oraz proponując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, by odbywał się on w małych grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poszukiwana w świecie gier komputerowych i projektowania

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością pożądaną i docenianą przede wszystkim w branży filmowej, projektowej i gier wideo. Znajomość programu Blender 3D otwiera zatem sporo perspektyw zawodowych. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne prace, które później można śmiało zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego typu warsztatów to po prostu amatorzy i artyści chcący poszerzyć swoje obecne umiejętności lub odkryć nowe drogi ekspresji.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]