Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

Na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/ znajdziesz więcej szczegółów o digital painting kurs

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w reklamie, grach komputerowych i filmie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, a także edytować grafikę w programach graficznych. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, filmem i animacją.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]