Sklep ze srebrnymi kolczykami

Jeśli chcesz kupić kolczyki srebrne, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl/kolczyki

Kolczyki to najbardziej popularny, a także najchętniej noszony (nie tylko przez kobiety) dodatek. Popularność prawdopodobnie zawdzięczają dużej różnorodności wzorów, materiałów i możliwości noszenia. Kolczyki są noszone od zawsze i trudno sobie dzisiaj bez nich wyobrazić garderobę współczesnej kobiety. Najbardziej popularne są z pewnością kolczyki srebrne, antyalergiczne, naturalne i zawsze piękne.

Rodzaje srebra w kolczykach

Najczęściej spotykamy tradycyjny sposób wykończenia, czyli srebro próby 925 wypolerowane na wysoki połysk o charakterystycznej jasnej barwie. Bardzo efektowne jest również też srebro rodowane pokryte cieniutką warstwą tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii odcień białego złota i jednocześnie chroni metal przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest również srebro szczotkowane o matowej powierzchni i srebro oksydowane w grafitowym kolorze.

Rodzaje zapięć spotykanych w kolczykach

Wybór zapiecia pozostawia się indywidualnym upodobaniom osoby, która będzie nosić kolczyki. Na rynku dostępne są dwa rodzaje zapięć – bigle i sztyfty, które występują w różnych wariacjach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Zróżnicowanie rodzajów zapięć pozwala nam tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]