Kolczyki serduszka – dla dziewczynek i eleganckich kobiet

Zobacz kolczyki srebrne serduszka na www.bizutik.pl.

Kolczyki serca są chętnie kupowanym rodzajem biżuterii dziecięcej oraz damskiej – można je założyć na każdą okazję, świetnie podkreślają urodę, są także kapitalnym pomysłem na podarunek. Jakie formy kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z czego zazwyczaj są produkowane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – wzór nie tylko dla dzieci

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się motywu serca. Jest on podłożem do projektowania kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka bywają bardzo delikatnym dodatkiem do licznych stylizacji. Produkuje się je zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest z reguły wybierany na niezobowiązujące okazje – nosimy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, tylko niezauważalnie akcentują naturalną urodę właścicielki. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być wykorzystywane do optycznego wyszczuplenia twarzy oraz wydłużenia szyi. Takie kolczyki pasują na okazjonalne wyjścia, studniówki oraz randki i wspaniale zgrywają się one ze stylowymi sukienkami. Z kolei dziewczynki mogą założyć kolczyki serduszka zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serca – znakomity prezent dla ukochanej osoby

Na rynku dostępne są kolczyki serduszka wykonane ze złota i srebra. Popularne są również modele pozłacane, które są tańsze, a przy tym wyglądają niesłychanie wspaniale. Tak kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być inkrustowane kamieniami szlachetnymi, np. cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serca w kolorze szafirowym czy błękitnym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie bliskiej osobie, np. na Dzień Babci, rocznicę ślubu tudzież z mnóstwa innych przypadków. Podarowane ukochanej kobiecie – współmałżonce, babci czy też narzeczonej, kolczyki serca będą zawsze przypominać o łączącym was uczuciu, szacunku i miłości.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]