Kolczyki kwiatki nałożysz na różne okazje

Jeśli potrzebujesz kolczyków kwiatków, koniecznie wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/kwiatki

Kwiaty oraz ogólnie przyroda od wieków są jednym z głównych motywów wykorzystywanych przez jubilerów. Przyczyn tego jest sporo. Pośród najważniejszych wspomnieć warto ewidentnie dużą różnorodność tego rodzaju wzorów, która sprawia, że błyskotki z kwiatami mogą być zakładane zarówno przez dorosłe kobiety, jak i kilkuletnie dzieci. Nie powinniśmy nie wspomnieć także o interesującym designie, którym nierzadko wyróżniają się kolczyki kwiatki oraz pozostała biżuteria na bazie motywów florystycznych – albowiem ona wyśmienicie pasuje zarówno do stylizacji noszonych na co dzień, jak i gustownych, wieczorowych sukienek. Jak więc dobrać kolczyki kwiatki, żeby najlepiej się prezentowały?

Kolczyki kwiatuszki – ubogacone kryształkami Swarovskiego lub emaliowane

Kolczyki kwiatuszki mogą być naprawdę fantastycznym uzupełnieniem każdej kreacji – w wielu przypadkach okazują się nawet dominującym jej akcentem. Żeby tak się jednak stało, muszą być prawidłowo dobrane do konkretnej stylizacji. Jeśli chodzi o stroje wieczorowe albo te ubierane na oficjalne spotkania, najodpowiedniejszym wyborem do nich okażą się bez wątpienia kolczyki kwiatki inkrustowane kryształkami albo drogimi kamieniami. Kolczyki emaliowane będą natomiast prezentować się ładnie przy mniej oficjalnych, powszednich stylizacjach. Zwróćmy też uwagę na typ ich zapięcia – kolczyki z motywami florystycznymi zazwyczaj mają sztyfty. Oddzielną kategorię tworzą kolczyki tworzone z przedtem sporadycznie używanych w branży jubilerskiej materiałów, takich jak ceramika, drewno bądź tworzywa sztuczne.

Nie tylko kolczyki kwiatuszki. Inne wzory florystyczne

Pozostając wciąż w tematyce kolczyków kwiatuszków, trzeba wspomnieć o tym, iż kwiaty nie są jedynym motywem roślinny, który zdobył uznanie złotników. Znacznym popytem cieszą się też wzory inspirowane kształtem pnączy oraz liści. Nieco mniej popularne – aczkolwiek możemy kupić je w sklepach – to kolczyki z motywami pełnych roślinnych sylwetek bądź owoców.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]