Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Potrzebujesz kolczyków srebrnych? Wejdź na www.srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najchętniej nabywanych przez panie dodatków są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – bardzo uroczystą i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się co sprawia, że są tak rozchwytywane, a także gdzie można je nabyć.

Srebrne kolczyki – jaki rodzaj nabyć

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych formach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które pasują od święta i na co dzień, są dyskretne, jak również szykowne. Równie często kupowane są wiszące dodatki, które wspaniale podkreślają szyję. Mogą być wysadzane naturalnymi kamieniami albo całkowicie proste. Akcesoria zrobione ze srebra nie wywołują uczuleń skóry, co przeważnie występuje w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Kupując kolczyki popatrzmy na próbę oraz sposób ich produkcji – najbardziej niebanalne uzyskano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki musimy dobrze oczyszczać i systematycznie usuwać śniedź, żeby zawsze wyglądały nienagannie. Należy przecierać je często delikatną ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne środki czyszczące, a przeznaczone na specjalne wydarzenia kolczyki trzymać w przeznaczonych do tego szkatułkach. Nie polecamy natomiast starych metod pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy ocet. Tego typu substancje niezwykle naruszają miękką strukturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór biżuterii jest bez wątpienia w e-sklepach, które oferują szybką dostawę i rozmaite obniżki cen. Poza tym zakupy online to niezwykły komfort, który na pewno docenią w szczególności zabiegane Polki.