Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Wyprawy górskie dla początkujących - w tym miejscu poznasz pełną ofertę.

Kochasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem, który docenia pewne i dobrze opracowane eskapady w towarzystwie kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl przygotowuje wyprawy, których celem są pasma górskie prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które cenią aktywny wypoczynek i posiadają minimalne doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie konieczna jest świetna sprawność fizyczna oraz zadowalający stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to wyprawa dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które kierowane są dla jednostek o ogromnych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie spełnienie marzeń oraz sprawdzenie się w trudnych warunkach. Firma zatrudnia profesjonalnych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają na wylot charakter górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielą się swoimi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni również zminimalizować ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Himalaje oraz Alpy.

Nasze dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]