Jak spedzić czas w Pieninach? Wypróbuj spływ kajakowy Dunajcem

Spływ kajakowy Dunajcem to wspaniała forma spędzania wolnego czasu, którą docenią wszyscy miłośnicy czynnego wypoczynku. Spływ kajakowy na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane przeżycia i wysoką dawkę adrenaliny. Propozycja jest przeznaczona dla rozmaitych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i firm, które chcą przygotować integrację dla zatrudnionych zespołów. Organizujesz podróż w góry i na trasie Twojej wycieczki leży Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, jakiej nie możesz pominąć.

Czy warto zdecydować się się na spływ po Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która gwarantuje doskonałe warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna znajdująca się w pobliżu sprawia, że spływ kajakowy Dunajcem staje się nadzwyczaj popularną formą aktywności. W rzece występują także różne gatunki ryb, które można dostrzec w czasie spływu, a bajkowe widoki zachwycają. Spływ prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwację dzikiej przyrody w z bliska. By uczestniczyć w spływie, wymagane jest podpisanie regulaminu wypożyczalni oraz odpowiednie przeszkolenie. Pontonami kierują wyszkoleni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ kajakowy po Dunajcu – wypoczynek w sercu Pienin

Organizator spływów po Dunajcu proponuje klientom do wyboru trzy pakiety – Comfort, Active oraz Basic. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram albo gumowe kajaki Gumotex Palava, kamizelki, kaski, wiosła i hermetyczne opakowania. Ze sobą trzeba wziąć sportowe obuwie, spodenki oraz koszulkę do przebrania, jak również ręcznik. Dodatkowo w pakiecie Comfort zagwarantowany jest dojazd busem ze Szczawnicy.