Aktywność dla dzieci i dorosłych – lekcje tenisa

Szukasz więcej wiadomości o lekcjach tenisa Kraków? Dobrze trafiłeś! Wejdź tutaj.

Uprawianie sportu to w dzisiejszych czasach coraz częstszy sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Modne stały się przede wszystkim lekcje tenisa, które doskonale wspomagają formę oraz wzmacniają układ immunologiczny. Sprawdźmy jakie korzyści daje ta dyscyplina sportu.

Spal kalorie na lekcjach tenisa

Systematyczne ćwiczenia tej dyscypliny znacząco wzmocnią całe ciało i zagwarantują spadek zbędnych kilogramów. Kolejnym atutem jest poprawa koordynacji ruchowej ciała i ogólnej wytrzymałości organizmu. Trzeba nadmienić, że wyczynowe lekcje tenisa przeznaczone są nie tylko dla dorosłych, ale również dla kilkulatków. Jeżeli pragniemy naprawdę zaangażować swoje dziecko w ten rodzaj aktywności fizycznej, trzeba posłać je od najmłodszych lat do tzw. przedszkola treningowego. Takie lekcje tenisa sprawią, że nasze dziecko ekspresowo zacznie osiągać pierwsze sukcesy na korcie.

Lekcje tenisa – przekonaj się sam

Szkoły tenisa wyszkolą nie tylko małych mistrzów rakiety. Również dorośli mogą triumfować na korcie. Wystarczy zapisać się na jedno spotkanie z nauczycielem, który nauczy nas kluczowych podań oraz pokaże w jaki sposób serwować. Najbardziej prestiżowe lekcje tenisa prowadzone są w ośrodkach w Krakowie i Gdańsku, gdzie systematycznie kształceni są utalentowani mistrzowie. Tak naprawdę nie liczy się stopień zaawansowania, ale talent i nasza wola zwycięstwa. Gdy ćwiczymy dla własnej satysfakcji, myślmy po prostu o endorfinach wydzielających się podczas poszczególnych setów.

Nasze dane:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]