Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Na flobo.io odnajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o automatycznej księgowości.

Biznesmeni bezustannie poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas poświęcony na obsługę części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko większych firm, ale też i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują zaledwie 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niezwykle wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie napotykają problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to użyteczna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, toteż bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach prywatnych czy językowych, a więc tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą też pensjonaty, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Gdy pomiot za realizację usługi wymaga wcześniejszej płatności, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]